Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie zatrzymali podejrzanego 29-letniego mieszkańca Nowej Dęby, który 2 lipca br., wsiadł pijany za kierownicę opla i spowodował wypadek drogowy. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty, ustalili, że w przeszłości był on dwukrotnie karany za kierowanie samochodem na „podwójnym gazie”, miał także dożywotni zakazu prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło na początku lipca 2021 r., gdzie ze wstępnych informacji wynikało, że sprawca zdarzenia mógł być pod wpływem alkoholu. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 29-letni mężczyzna, kierujący oplem combo, jadąc w kierunku Rzeszowa, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z osobowym audi.

W poniedziałek, 19 lipca br., sąd rozpatrzył zażalenie prokuratora rejonowego w Tarnobrzegu na postanowienie o niestosowaniu tymczasowego aresztowania podejrzanego, 29-letniego mieszkańca Nowej Dęby.

Wczoraj Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 29-latka na okres 3 miesięcy.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 + thirteen =