Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach wydarzenia Nadwiślański Fashion Street.

Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu streetowej stylizacji modelki/modela w przestrzeni regionu (okolice Tarnobrzega, Sandomierza, Stalowej Woli), w sposób nowatorski i niebanalny.

Zdjęcia można nadsyłać do 2 sierpnia, do godziny 23.59. Dzień później na Facebooku „Tygodnika Nadwiślańskiego” zostanie opublikowana galeria nadesłanych prac i rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 5 sierpnia, do godz. 12.00. 

Zdjęcia, które otrzymają największą liczbę pozytywnych reakcji, zostaną zaprezentowane 8 sierpnia na sandomierskim rynku, podczas finału wydarzenia, wraz z tymi, które za najlepsze uzna Jury, które składać się będzie z przedstawicieli organizatorów wydarzenia. Autor najlepszego zdjęcia i modelka zostaną zaproszeni do strefy VIP podczas wydarzenia Nadwiślański Fashion Street, gdzie będą mieli okazję poznać osoby z branży. Fotograf otrzyma także możliwość darmowego wypożyczenia na weekend samochodu z Autoryzowanego Salonu Skody PHU Edward Buława w Agatówce, pod Stalową Wolą.

Wyróżnione zdjęcia będzie można oglądać na wystawie w Iluzion Art Cafe w Sandomierzu. Oprócz tego autor zwycięskiej pracy będzie miał możliwość zaprezentowania swoich prac na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

Zdjęcia wraz z imieniem i nazwiskiem autora należy wysłać na adres konkurs@tyna.info.pl w tytule wpisując Nadwiślański Fashion Foto. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.tyna.info.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + 14 =