Powstało nowe logo Jeziora Tarnobrzeskiego. Swoimi kolorami nawiązuje ono do największych atutów tego miejsca. Jego tworzeniu przyświecała myśl, że dzisiejszy Tarnobrzeg powinien kojarzyć się z czystą wodą i złocistym piaskiem, z promieniami słońca, z których możemy korzystać na plaży i błękitnym niebem nad głowami. Kolory te są jednocześnie nawiązaniem do słońca i błękitu nieba, a także – wprost – do barw Tarnobrzega. 

– Jezioro Tarnobrzeskie otwiera się na nowo także w internecie. Z myślą o turystach przygotowana została nowa strona internetowa – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek. – Znaleźć na niej można między innymi informacje o największych atrakcjach tego akwenu wodnego, kontakt do instytucji zarządzających tym terenem, czy informacje na temat zbliżających się imprez i wydarzeń. Dla tych, którzy nasze jezioro odwiedzać będą po raz pierwszy przygotowano dział „Najczęściej zadawane pytania” – dodaje prezydent.

Strona  https://jezioro-tarnobrzeskie.eu została już opublikowana, jednak w ciągu najbliższych tygodni wciąż będzie rozbudowywana o kolejne działy i uzupełniana aktualnymi treściami. Niebawem pojawią się na niej między innymi szczegółowe informacje na temat wnoszenia opłat za wjazd nad jezioro samochodem lub motocyklem, rozkład jazdy autobusów, którymi będzie można dojechać z miasta w okolice plaży, a także dział „Kamerki” umożliwiający obserwację plaży przez internet.

ŻRÓDŁO: UM TARNOBRZEG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj