policja

Wczoraj tarnobrzeska grupa SPEED zatrzymała dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierowca bmw jechał z prędkością 122 km/h, natomiast kierujący peugeotem przekroczył prędkość o 53 km/h. Obaj stracili prawa jazdy.

Słoneczna pogoda i wysokie temperatury sprawiają, że wielu kierowców zapomina o obowiązujących ograniczeniach prędkości. Policjanci z grupy SPEED interweniowali wczoraj (22 czerwca) wobec kierowców, który złamali ograniczenia prędkości. Po godz. 10, policjanci ruchu drogowego na drodze krajowej nr 77, zarejestrowali osobowe bmw, który w terenie zabudowanym jadąc 122 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 72 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, 47-letni kierowca stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem.

Również wczoraj przed godz. 10, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. 72-latek jechał przez miejscowość Agatówka z prędkością 103 km/h. Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany wysokim mandatem.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − 2 =