Od 7 czerwca w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie działa Populacyjny Punkt Szczepień przeciwko COVID – 19. Zaszczepić się może każdy, kto się zarejestruje w dowolnie wybrany przez siebie sposób. W tej chwili punkt oferuje możliwość zaszczepienia się szczepionką Pfizer.

By skorzystać z tej okazji, można zarejestrować się albo przez infolinię dzwoniąc pod numer 989, albo przez Internetowe Konto Pacjenta, albo dzwoniąc bezpośrednio do nowodębskiego punktu szczepień mieszczącego się w budynku Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Chorób Płuc, przy ul. Kościuszki 1C pod numer 604 290 009. Punkt jest otwarty w poniedziałki, wtorki i soboty od godz. 8:00 do 10:30, w środy, czwartki i piątki od godz. 15:00 do 17:30.

Nowoutworzony Punkt Szczepień Powszechnych jest kolejnym etapem realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 i zorganizowany został przez Powiat Tarnobrzeski na bazie szpitala powiatowego w Nowej Dębie we współpracy z NFZ i Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie.  
 
Równolegle, dla tych wszystkich którzy już wcześniej się zarejestrowali i zgłosili chęć przyjęcia szczepionki, lub też oczekują na jej drugą dawkę, trwają szczepienia w powstałym znacznie wcześniej szpitalnym punkcie szczepień przy ul. Skłodowskiej.

Źródło: Starostwo Powiatu Tarnobrzeskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 4 =