Albert Borkowski z UKS Delfin Tarnobrzeg 4 krotny złoty medalista, najlepszy zawodnik Ogólnopolskich zawodów dzieci 10-11 letnich.

Bardzo udany start i zakończenie sezonu młodych 10-11 letnich zawodników UKS Delfin Tarnobrzeg w najważniejszych Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach w pływaniu. W klasyfikacji medalowej uplasowaliśmy się na 3 miejscu z dorobkiem 8 medali (4 złote, 1 srebrny, 3 brązowe). Multimedalistą tych zawodów okazał się Albert Borkowski zdobywając 4 złote medale na dystansach 50 m stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym, oraz 100 m stylem zmiennym. W klasyfikacji ogólnej Albert Borkowski został najlepszym 10 letnim  zawodnikiem. Jego klubowy kolega Nikodem Kraska zdobył 2 medale (srebrny na dystansie 50 m stylem motylkowym i brązowy na 200 m stylem dowolnym) a tym samym zajmując 3 miejsce w klasyfikacji zawodników 11 letnich. Maja Krasowska 10 letnia zawodniczka uplasowała się na 5 miejscu w klasyfikacji ogólnej. Również sztafety chłopców zasługują na pochwałę. W sztafecie 4×50 m stylem zmiennym, 4x 50 m stylem dowolnym chłopców 11 letnich wywalczyli srebrne medale. Chłopcy popłynęli w składzie ( Jan Rumak, Nikodem Kraska, Mateusz Gajewski, Adam Matusiewicz).

Sztafety chłopców 11 lat

Brązowy medal sztafety 4×50 m stylem zmiennym (Rumak, Matusiewicz, Kraska, Gajewski)

Brązowy medal sztafety4x50 m stylem dowolnym (Kraska, Rumak, Gajewski, Matusiewicz).

Klub UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowali jeszcze: Hubert Zwadowski, Weronika Błasiak, Zuzanna Górak, Karol Markiewicz, Michał Rzeszowiak, Kacper Pełka.

Pozostałym zawodnikom gratulujemy poprawionych życiówek i sportowej walki a rodzicom za współpracę.