policja

Policjanci z tarnobrzeskiej grupy SPEED zatrzymali dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierowcy, poza utratą praw jazdy, otrzymali mandaty, a na ich konta trafiły punkty karne. Lekceważąc obowiązujące przepisy, narażamy siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia.

Nadmierna prędkość na drodze niesie za sobą zagrożenie, zarówno dla nas samych, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego tarnobrzescy policjanci z grupy SPEED stanowczo zwalczają agresywne zachowania na drogach, a kierowcy, którzy lekceważą ograniczenia prędkości, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

Podczas minionej doby, policjanci zatrzymali na drogach powiatu tarnobrzeskiego dwóch kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

  • Wczoraj przed godz. 17, policjanci z grupy SPEED zatrzymali do kontroli kierowcę osobowego audi. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu, 20-letni kierowca pojazdu jechał z prędkością 109 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 59 km/h.
  • Tego samego dnia, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego kierowcę opla. Mężczyzna po godz. 17, jechał ul. Sienkiewicza z prędkością 118 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 68 km/h.

Kierowcy za przekroczenie dozwolonej prędkości na 3 miesiące stracili swoje prawa jazdy, otrzymali mandaty i punkty karne.

Pamiętajmy, że brawura i nadmierna prędkość to główne przyczyny wypadków, które mogą mieć dramatyczne skutki. Świadome narażanie na niebezpieczeństwo siebie oraz innych uczestników ruchu stanowi zatem rażący brak odpowiedzialności i zdrowego rozsądku.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj