Policjanci z tarnobrzeskiej grupy SPEED zatrzymali dwóch kierowców, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Kierowcy, poza utratą praw jazdy, otrzymali mandaty, a na ich konta trafiły punkty karne.

Nadmierna prędkość na drodze niesie za sobą zagrożenie, zarówno dla nas samych, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego tarnobrzescy policjanci z grupy SPEED stanowczo zwalczają agresywne zachowania na drogach, a kierowcy, którzy lekceważą ograniczenia prędkości, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

Podczas minionej doby, policjanci zatrzymali na drogach powiatu tarnobrzeskiego dwóch kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

  • W poniedziałek po godz. 8, policjanci z grupy SPEED zatrzymali do kontroli kierowcę pojazdu marki skoda. Do zdarzenia doszło na drodze w miejscowości Alfredówka (w gminie Nowa Dęba). 23-letni mężczyzna kierujący samochodem jechał z prędkością 131 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 81 km/h.
  • Tego samego dnia, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 37-letniego kierowcę osobowej toyoty. Mieszkaniec Rzeszowa jechał przez gminę Nowa Dęba z prędkością 108 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h.

Kierowcy za przekroczenie dozwolonej prędkości na 3 miesiące stracili swoje prawa jazdy, otrzymali mandaty i punkty karne.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight − eight =