Wczoraj na drogach powiatu tarnobrzeskiego było dość bezpiecznie i spokojnie. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena, u którego badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi prowadzili kontrole drogowe i interweniowali na miejscu kolizji drogowej.

  • Wczoraj, policjanci z Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Do zdarzenia doszło, przed godz. 19, na drodze przy ul. Kościuszki w Baranowie Sandomierskim. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze poczuli od kierowcy alkohol. Okazało się, że 38-letni mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,56 promila alkoholu w organizmie.
  • Tego dnia po godz. 7, policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej, przy ul. Kopernika w Tarnobrzegu. Mundurowi ustalili, że uczestnikami zdarzenia są dwa pojazdy marki Ford. 32-letnia kobieta kierująca fordem cofając, uszkodziła forda focusa. Kierująca za spowodowanie kolizji drogowej została ukarana mandatem.
  • Po godz. 13, na ul. Mickiewicza w Tarnobrzegu, policjanci zatrzymali kierowcę bmw. Podczas kontroli drogowej okazało się, że 35-letni mężczyzna kierował bmw nie mając uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Mundurowi ustalili, że stracił prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50km/h w obszarze zabudowanym. Dlatego też, 35-latka czeka przedłużenie okresu zatrzymania uprawnień do 6 miesięcy.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy.

Info: KMP Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

two + seven =