Czy znasz Artystę, który w swojej twórczości rozpracował charakter Dandysa?
Jako jedna z nielicznych artystek młodego pokolenia Natalia Opyrchał zmierzyła się z trudnym tematem, jakim jest zniewolenie w związku i mimo, że sama kocha i jest kochana, nie kryje swojej krytycznej opinii na temat wypachnionych panów, których jedynym życiowym celem jest wykorzystywanie naiwnych kobiet.

Natalia Opyrchał zaprasza do posłuchania najnowszego singla „Już NIE″. Utwór jest opowieścią o emocjach, które towarzyszą kobiecie osaczonej przez swojego partnera. Autorem tekstu jest sama wokalistka, która chciała podkreślić, że kłótnie przytrafiają się nawet tym najbardziej idealnym parom, ale czy akceptowalne jest wysługiwanie się kobietą dla swojej wygody? Gdzie jest granica między miłością a naiwnością? Natalia Opyrchał w swoim najnowszym singlu głośno mówi „Już NIE″ byciu wykorzystywaną i niedocenioną.


Natalia Opyrchał, ur. 1996 – polska artystka młodego pokolenia. Śpiewa, pisze teksty, komponuje, gra na gitarze i pianinie. Od najmłodszych lat wspierana przez rodzinę, która szybko odkryła, że Natalia obdarzona jest wyjątkową muzyczną intuicją. Natalia śpiewa od 4 roku życia, ale w kręgach artystycznych zaadoptowała się kilka lat temu, poznając rolę muzyki z nowej perspektywy. Ukończyła Szkołę Muzyczną YAMAHA w Wadowicach, Akademię Muzyczną w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim (kierunek: wokalistyka estradowa), a także Uniwersytet Ekonomiczny na Wydziale Finansów i Prawa. Zdobywczyni wielu prestiżowych nagród, takich jak:. OSOBOWOŚĆ ROKU 2018, NA DRODZE DO SUKCESU 2018, laureatka wielu konkursów m.in. Talentów Małopolski. Współpracowała z Jackiem Mejerem (MEZO), z którym zaśpiewała utwór ,,Uwielbiam ten moment”. Skomponował go Igor Jaszczuk.

„Już NIE″
Tekst: Natalia Opyrchał
Muzyka: Antoni Kulka-Sobkowicz
Wokal: Natalia Opyrchał
Chórki: Natalia Opyrchał
Instrumenty klawiszowe, produkcja muzyczna: Adam Abramek
Management: Ewelina Dziuba-Krajewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj