Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ślęzakach mogą wygrać Podwórko Talentów Nivea. Wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu, nagrali teledysk, teraz czekają na głosy poparcia i bardzo proszą o pomoc, bo marzy im się nowy plac zabaw.

Praca nad teledyskiem trwała w czasie, gdy uczniowie z powodu epidemii koronawirusa już uczyli się zdalnie, więc  prowadzone były przede wszystkim dzięki łączności internetowej  – mówi Agata Stawiarska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślęzakach. – Do pracy zaangażował się zespół muzyczny ze szkoły. Uczniów wspomagali nauczyciele. Wspólnie wymyślili melodię do tekstu pochodzącego od organizatorów konkursu.

Teraz, kiedy wszystko już gotowe, liczą się już tylko głosy poparcia. Bez nich sami twórcy teledysku nie dadzą rady wygrać wartego 250 tysięcy zł. placu zabaw, bo konkurencja jest spora. Tylko na Podkarpaciu o Podwórko Talentów Nivea walczy 16 szkół, a w całej Polsce 150.

– Możecie pomóc nam głosując na naszą szkołę – proszą uczniowie i nauczyciele ze Ślęzaków. I podpowiadają jak to zrobić:
1. Wejdź na stronę https://podworko.nivea.pl/2020/lokalizacja/35-baranow-sandomierski?fbclid=IwAR1jokNUrubHwi_DKDH4xQOmQg-sIEwdNGM34ypO3WhxaV7cXgVowWF9xpQ


przy nazwie miejscowości Ślęzaki kliknij „GŁOSUJ”.

2. Żeby głosować musisz być zalogowany, strona automatycznie przekieruje cię na logowanie i rejestrację. Jeśli głosujesz po raz pierwszy, należy się zarejestrować.
Głosować można raz dziennie z jednego adresu mailowego, więc prosimy o codzienne logowanie i głosowanie na naszą miejscowość. Głosowanie trwa do 24.06.2020.

– Mamy szansę na nowy plac zabaw dla naszych uczniów – zachęca dyrektor Agata Stawiarska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj