Parkingi, schrony, miejsce dla seniorów i ich wnuków – m.in. o tym podczas spotkania w tarnobrzeskim magistracie rozmawiali mieszkańcy osiedla Przywiśle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj