Już 7 czerwca w Sali Domu Katolickiego w Sandomierzu wystawiony zostanie spektakl „Bajka nie tylko o smoku” w wykonaniu Teatru Klasyki Polskiej. To wyjątkowa propozycja teatralna dla dzieci i dorosłych – opowieść o sile marzeń, odmienności i wyobraźni, która porusza i inspiruje.

Bajka nie tylko o smoku – historia, która zmienia spojrzenie na świat

Spektakl przenosi widzów do miasteczka Parasol, którego codzienny spokój zakłóca niespodziewana wizyta Smoka i Cudownego Ptaka. To spotkanie stanie się początkiem przemiany mieszkańców – uwolnią oni swoją wyobraźnię i przypomną sobie o marzeniach, które zagubili w dorosłym, racjonalnym świecie.

To nie tylko bajka – to refleksyjna, pełna symboli historia o potrzebie akceptacji, odwadze bycia sobą i znaczeniu wyobraźni w życiu każdego człowieka.

Bilety i szczegóły wydarzenia

spektakl odbędzie się 7 czerwca w Sali Domu Katolickiego w Sandomierzu o godz. 16:00. Bilety dostępne są online:

7 czerwca, godz. 16:00 – „Bajka nie tylko o smoku”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj