Zapraszamy dzieci i młodzież do kolejnej, już 26. edycji Konkursu Piosenki Wygraj sukces. Realizując minioną edycję mieliśmy nadzieję na spotkanie z Wami „na żywo” w kolejnej. Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną podjęliśmy decyzję, że kwalifikacje wstępne, tj. I etap odbędę się online. Liczymy, że w kolejnych etapach  wokaliści zaprezentują się „na żywo” w salach domów i ośrodków kultury.

Konkurs nadal przebiega w trzech etapach. Prosimy uczestników, rodziców i opiekunów artystycznych o  szczegółowe zapoznanie się z NOWYMI warunki udziału w konkursie, które zawarliśmy w regulaminie. Premiera płyty już 5 marca. Zgłoszenia uczestników od 10 marca do 15 maja br. poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie  www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl i dołączenie linku do utworu konkursowego umieszczonego w You Tube.  Kwalifikacje wstępne online zaplanowaliśmy w dniach 16 maja – 15 czerwca. Kwalifikacje regionalne: 15 września – 15 października, a finał w Tarnobrzeskim Domu Kultury 12-13 listopada 2021 r.

Organizatorami konkursu są Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media w Tarnobrzegu. Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Tarnobrzega.

Szczegółowych informacji w sprawie dystrybucji płyty udziela  Studio Pro-Media Jarosława Piątkowskiego, natomiast w sprawach  związanych z organizacją konkursu prosimy o kontakt  z Tarnobrzeskim Domem Kultury. Informacje znajdziecie także na stronach: www.wygrajsukces.com.pl, www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl

Zapraszamy, oczekujemy na Wasze zgłoszenia. Potrzebne materiały znajdują się na stronie Tarnobrzeskiego Domu Kultury.

Źrodlo: TDK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × five =