Z Wisły, gdzie odbywały się Drużynowe Mistrzostwa Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, trzy drużyny IKS JEZIORO Tarnobrzeg przywożą 3 medale (2 srebrne i brązowy).

Drużynowym Wicemistrzem Polski w klasie łączonej 9-10 mężczyzn, gdzie rywalizują zawodnicy najbardziej sprawni, została drużyna IKS 1 Paweł WŁODYKA/Dawid SOWA. W fazie grupowej pokonała 2:0 Start Radom i Start I Katowice. W grze półfinałowej w walce o finał spotkały się dwie drużyny tarnobrzeskie i IKS 2 JEZIORO Tarnobrzeg Paweł MAZURYK/Mariusz MATEJEK przegrała 0:2 z IKS 1, zdobywając brązowy medal.
Finał tej klasy to od kilku sezonów pojedynek drużyny Start Zielona Góra z IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg, w pierwszej grze singlowej Dawid SOWA po zaciętej walce wygrywa 3:2 z Hubertem MORUSIEWICZEM.Natomiast Paweł WŁODYKA, prowadząc 2:0, przegrał 2:3 po dramatyczniej walce z Igorem MISZTALEM. Rozstrzygała gra deblowa, którą 3:1 wygrała drużyna z Zielonej Góry i została Mistrzem Polski.

Drużynowym Wicemistrzem Polski w klasie łączonej 1-5 wózki mężczyzn została drużyna w składzie Krzysztof Żyłka/Janusz Chamot/Mateusz Walski. Pokonali oni 2:1 drużynę Start Wrocław Daniel STASZAK/Jakub SZPAK, a walkę o złoto przegrali 1:2 z drużyną Start Skierniewice Michał CZUŁEK/Sławomir PRZYBYSZ.