Świetny występ, potwierdzający doskonałą formę w tym sezonie zaliczyła Lilly May Niezabitowska wygrywając aż 4 z 6 wyścigów. Jej klubowe koleżanki uplasowały się na dalszych miejscach: Aleksandra Bobula była 9., a Aleksandra Mac 24.

W trwających od 7 do 9 czerwca w Pucku w pierwszych eliminacjach do Mistrzostw Świata i II eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Podkarpacie reprezentowały trzy zawodniczki z Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg: Lilly May Niezabitowska i Aleksandra Bobula z Tarnobrzega oraz Aleksandra Mac z Rzeszowa.

W klasie Laser 4,7 startowało łącznie 98 zawodników z całej Polski.

Po raz kolejny w tym roku na podium prestiżowych zawodów stanęła Lilly May Niezabitowska wygrywając aż 4 z 6 wyścigów i z pierwszego miejsca kwalifikując się do Mistrzostw Świata w Kanadzie. Jej klubowe koleżanki uplasowały się na dalszych miejscach: Aleksandra Bobula była 9., a Aleksandra Mac 24.

Przypomnijmy, że Lilly May od początku roku stawała na podium wszystkich najważniejszych imprez żeglarskich nie tylko w Polsce. Jest też tegoroczną brązową medalistką Mistrzostw Europy w klasie laser 4,7.

Źródło: Jacht Klub Kotwica