„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

Prezydent Miasta Tarnobrzega zachęca przedsiębiorców do udziału w akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”.

Trwają zapisy do kolejnej, szóstej edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 15-17 marca. Do udziału zapraszamy przedsiębiorców działających w branży turystycznej, instytucje samorządowe, hotelarzy, restauratorów, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, a także organizatorów eventów sportowych. Do akcji jak co roku przystąpią miejskie jednostki: Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Celem akcji jest zachęcenie Polaków do podróżowania po kraju także w sezonie niskim. Uczestnicy mogą skorzystać ze zniżek w wysokości minimum 50 proc.Jednak głównym beneficjentem akcji jest branża turystyczna i okołoturystyczna. Wspólnie działając, przedsiębiorcy mają większą szansę na pozyskanie nowych klientów i zapełnienie swoich obiektów poza sezonem. Dla partnerów akcji, to także doskonała okazja do darmowej reklamy. Polska Organizacja Turystyczna oferuje wsparcie marketingowe dla partnerów akcji w mass mediach i środkach transportu (np. filmy w pociągach Pendolino czy autobusach Polonus).

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie https://polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow

Rejestracja partnerów trwa do 12 lutego. Sprzedaż ofert ruszy 28 lutego, a finał akcji zaplanowano na weekend od 15 do 17 marca.

Źródło: UM Tarnobrzeg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

sixteen − 8 =