Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na koncerty i spektakle pt. „NAZNACZONE” w wykonaniu FT PARADOX, które odbędą się 14-15 kwietnia br., godz. 17.30 w Porcie Kultury (ul. Portowej 24 w Sandomierzu).

Wstęp wolny!

Informacje o spektaklu:

„NAZNACZONE”
Reżyseria i scenariusz: Monika Magda

Taneczne przedstawienie w choreografii Moniki Magdy, głównego choreografa formacji tanecznej oraz Doroty Koprowskiej i tancerek najstarszej grupy PARADOX I.

Spektakl opowiada o człowieku w kontekście relacji międzyludzkich, jego codzienności pełnej najróżniejszych emocji, dylematów oraz decyzji podejmowanych każdego dnia. To opowieść o smutkach i radościach, codziennej walce o sprawy małe i wielkie, zmęczeniu, zwątpieniu, wreszcie nadziei, której nie wolno nam utracić.

Główną ideą twórczyni spektaklu jest przypomnienie podstawowych wartości, którymi warto kierować się w życiu, a o których tak łatwo dziś zapomnieć (…).

DON'T MISS

TECH AND GADGETS

Mieszkańcy Tarnobrzega zbierają podpisy poparcia dla prezydenta Grzegorza K.

Cała akcja ma charakter inicjatywy społecznej. Mieszkańcy miasta napisali list, w którym wyrażają swoje oburzenie i moralny sprzeciw wobec ostatnich wydarzeń, związanych z aresztowaniem...

TRAVEL GUIDES

FASHION AND TRENDS

STAY CONNECTED

0FaniLubię
65,858ObserwującyObserwuj
17,114SubskrybującySubskrybuj

LATEST REVIEWS

POPULAR VIDEOS

EDITOR'S PICK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ