Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zapraszam na koncert Pauliny Przybysz, który odbędzie się w sobotę 7 kwietnia 2018 roku o godz. 20.00 w Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1 w Sandomierzu).

Bilety:
30 zł/ przedsprzedaż prowadzona w Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 20)
40 zł/ w dniu koncertu

Najnowsza płyta Pauliny „Chodź tu” jest jej podróżą do czasów wczesnych inspiracji, które zostały osadzone w eksperymentalnych rozwiązaniach brzmieniowych najnowszego pokolenia twórców soulowych. (…) „Chodź tu” mówi nie tylko o słabości do hip-hopowych bitów (a czerpie ona z tradycji tego gatunku pełnymi garściami), ale też jest swoistym manifestem artystki, która zdaje się przekonywać, że gra prosto z duszy.
Krążek jest dość krótki, jakby został uważnie skonstruowany – nie ma miejsca na śmieci. Jest go dużo na przeboje. Raz bardziej w stronę hip hopu, raz w stronę R&B – Paulina kochana jest i za dynamiczne, i za balladowe utwory, a i tak od ponad 15 lat wszystko firmowane jej nazwiskiem ma dobrą opinię. (…)
Paulina Przybysz na „Chodź tu” proponuje zestaw solidnych produkcji, których jakość jak zwykle godna jest zaufania, choć jak na dzisiejsze czasy, to do awangardy zaliczyć ich nie można. A jednak to mocna płyta – „Chodź tu” to powrót młodszej Sistars w wielkim stylu.”
Maciek Saskowski / jazzsoul.pl

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej : www.esceka.pl.

DON'T MISS

TECH AND GADGETS

TRAVEL GUIDES

FASHION AND TRENDS

STAY CONNECTED

0FaniLubię
65,662ObserwującyObserwuj
16,694SubskrybującySubskrybuj

LATEST REVIEWS

POPULAR VIDEOS

EDITOR'S PICK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ