TRZY MIESIĄCE ARESZTU DLA PREZYDENTA

2

Prokurator Mazowieckiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie skierował do Sądu Rejonowego w Warszawie wniosek o zastosowanie wobec Prezydenta Miasta Tarnobrzega środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Sąd przychylił się do wniosku.

 

 

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze czas najwyższy ukrócić złodziejstwo w państwie polskim. Ta łapówka to zapewne wierzchołek góry lodowej ale tak to bywa jak się zaczyna budować domek po 3 latach urzędowania startując w wyborach jako gołodupiec – bo taki stan majątkowy wykazał tuż przed wyborami samorządowymi w 2018r. Grzegorz K. w oświadczeniu majątkowym. Smutne w tym wszystkim jest że Tarnobrzeg nie ma szczęścia do uczciwych, sumiennych i pracowitych włodarzy miasta. Na miejscu CBA przyjrzałbym się jeszcze dodatkowej kwestii mianowicie kto i na jakich zasadach był zatrudniany w urzędzie miasta bo nie jest tajemnica poliszynela że oferty pracy było konstruowane pod konkretne osoby ! Dlatego krew zalewa uczciwych ludzi widząc jak ludzie z magistratu stają na konferencji w obronie skorumpowanego urzędnika. Ale czego można się spodziewać, to właśnie Grzegorz K. dał im prace w mieście w którym bez układów nie ma co liczyć na prace po studiach.

  2. Dobre miejsce teraz Kiełb ma aby odpokutować opluwanie innych, zdrady małżenskie, łapówkarstwo i głupotę. Od początku kadencji nie nadawał się na to stanowisko i teraz ponosi tego konsekwencje. PO wykończyła go jak małego chłoptasia za 20 tys. to świadczy jakie parcie miał Grześ na kase.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

10 − 3 =