Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na niezwykły projekt muzyczny Michał Wierba & Ronnie Burrage – „Holographic Principle”. Koncert odbędzie się 28 października 2017 roku o godz. 20.00 w Lapidarium pod Ratuszem.
Bilety: 15 PLN (przedsprzedaż) 20 PLN (w dniu koncertu)
Przedsprzedaż prowadzona jest w Centrum Informacji Turystycznej (Rynek 20, Sandomierz).

Michał Wierba & Ronnie Burrage – ,,Holographic Principle” to polsko-amerykańskie spotkanie dwóch indywidualności, dwóch odmiennych kultur i tradycji muzycznych. Bazując na własnych doświadczeniach, pochodzeniu i inspiracjach artyści tworzą ekstremalny, tchnący głębią, energią i radością dźwiękowy świat nowoczesnego jazzu, w którym tradycja muzyki jazzowej zwraca się w stronę swoich etnicznych korzeni – afrykańskich rytmów i indiańskich zaśpiewów, tak bliskich stylistyce Burrage’a, oplecionych subtelnie wykorzystaną elektroniką i wirtuozowską pianistyką Wierby.
Charyzma wykonawców, żywiołowość improwizacji i radość tworzenia muzyki sprawiają, że – nawiązujące do tradycji muzyki i kultury Rdzennych Amerykanów – kompozycje stają się opowieścią o wolności, pięknie oraz potrzebie powracania do korzeni, które są największą siłą muzyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ